Hakkımızda

Seo Açıklama

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Genel Amacımız,

 

MERHABA İŞ MAKİNELERİ SÜRÜCÜ KURSU olarak her zaman yeniliğe açık uzman ve profesyonel  öğretim kadromuzla ve teknolojiye önem vererek eğitimde kalitesini her geçen gün artırarak hizmet vermektedir. Sürücü kursu bölümümüzde her sınıf ehliyet verilmektedir. 1990 yılında kurulan Merhaba iş makineleri sürücü kursu 1991 yılından itibaren bütün iş makineleri ehliyetlerini vermektedir.

KALDIRMA YÜKLEME FOKLİFT 

KALDIRMA YÜKLEME MOBİL VİNÇ 

KALDIRMA YÜKLEME RAYLI SİSTEM TAVAN VİNCİ 

AKÜLÜ TRANSPALET   

PERSONEL ve YÜK YÜKSETİCİSİ (MANLİFT) – SEPETLİ VİNÇ

KAZIMA YÜKLEME ESKAVATÖR 

KAZICI YÜKLEYİCİ (BEKO-LODER) 

LODER 

SİLİNDİR 

DOZER 

GRAYDER

TERMİNAL TRAKTÖR ve tüm iş makinesi operatörlük belgesi verilmektedir.

MERHABA İŞ MAKİNELERİ KURSU İstanbul’da ve Failiyetlerine  kursları nezdinde ki öncülüğü ile devam ettirmektedir. MERHABA sürücü kursu İTO (İstanbul Ticaret Odası) da kursları temsilen yönetimde bulunmaktadır. Kurslardan kaynaklanan bazen de kurslara karşı yapılan yanlışları engelleyen ve düzelten bir kurs olmuştur.

Adayların eğitimlerini en iyi şekilde almalarını özellikle direksiyon eğitiminden ciddi bir şekilde istifade etmelerini sağlamak kursların en önemli görevlerin dendir. Pist Alanımızda uygulamalı eğitimler vererek operatör yetişmesinde destek oluyoruz. Eğitim ve sınav pistimiz kursa bir km mesafededir.