Hakkımızda

Genel Amacımız,

ÇAMLIBEL FORKLİFT VE İŞ MAKİNELERİ DANIŞMANLIK olarak her zaman yeniliğe açık uzman ve profesyonel  öğretim kadromuzla ve teknolojiye önem vererek eğitimde kalitesini her geçen gün artırarak hizmet vermektedir. Sürücü kursu bölümümüzde her sınıf ehliyet verilmektedir. 1990 yılında kurulan Camlibel iş makineleri sürücü kursu 2015 yılından itibaren bütün iş makineleri ehliyetlerini vermektedir.

KALDIRMA YÜKLEME FOKLİFT 

KALDIRMA YÜKLEME MOBİL VİNÇ 

KALDIRMA YÜKLEME RAYLI SİSTEM TAVAN VİNCİ 

AKÜLÜ TRANSPALET   

PERSONEL ve YÜK YÜKSETİCİSİ (MENLİFT) – SEPETLİ VİNÇ

KAZIMA YÜKLEME ESKAVATÖR 

KAZICI YÜKLEYİCİ (BEKO-LODER) 

LODER 

SİLİNDİR 

DOZER 

GRAYDER

TERMİNAL TRAKTÖR ve tüm iş makinesi operatörlük belgesi verilmektedir.

ÇAMLI BEL FORKLİFT İŞ MAKİNELERİ KURSU İstanbul’da ve Failiyetlerine  kursları nezdinde ki öncülüğü ile devam ettirmektedir. ÇAMLIBEL sürücü kursu İTO (İstanbul Ticaret Odası) da kursları temsilen yönetimde bulunmaktadır. Kurslardan kaynaklanan bazen de kurslara karşı yapılan yanlışları engelleyen ve düzelten bir kurs olmuştur.

Adayların eğitimlerini en iyi şekilde almalarını özellikle direksiyon eğitiminden ciddi bir şekilde istifade etmelerini sağlamak kursların en önemli görevlerin dendir. Pist Alanımızda uygulamalı eğitimler vererek operatör yetişmesinde destek oluyoruz. Eğitim ve sınav pistimiz kursa bir km mesafededir.                    

Örnek Verdiğimiz Belge..